bazi-psn.ir

اپلیکیشن موبایلی پلی استیشن PlayStation App

اپلیکیشن موبایلی پلی استیشن PlayStation App

نرم افزار PlayStation App

سونی چند اپلیکیشن برای کنسول پلی استیشن 4 معرفی کرده است . نرم افزار PlayStation App برنامه ی رسمی شرکت Sony است که توسط PlayStation Mobile Inc. ساخته و منتشر شده است. این برنامه می تواند به کسانی که از محصولات PlayStation استفاده می کنند کمک فراوانی نماید.به کمک این برنامه می توانید به حساب خود در کنسول ها متصل شوید ،کنسول خود را کنترل کنید، خرید کنید یکی از بخش های این برنامه شبکه ی اجتماعی بزرگ بازیکنان پلی استیشن است که می توانید با ان ها به راحتی ارتباط داشته باشید.

ویژگی های نرم افزار PlayStation App

 1. امکان دریافت نوتفیکیشن ها
 2. کنترل فعالیت های مختلف حساب کاربری
 3. امکان به اشتراک گذاشتن تصاویر و اخرین فعالیت ها
 4. امکان مشاهده افراد آنلاین
 5. امکان خرید از فورشگاه پلی استیشن 
 6. امکان تغییر اطلاعات حساب کاربری

نحوه نصب نرم افزار PlayStation App

 1. برنامه را ابتدا دانلود کنید.
 2. رمز را وارد کرده و فایل را Extract کنید.
 3. فایل apk موجود در پوشه را درون موبایل خود قرار دهید.
 4. از طریق موبایل بر روی فایل apk تائید کنید.
 5. گزینه نصب (Install) را انتخاب کنید.
 6. صبر کنید تا برنامه نصب شود.

 

بخش های اصلی نرم افزار PlayStation App

What’s New

اولین قسمت از اپلیکیشن What’s New است. شما می‌توانید فعالیت‌های اخیر دوستان خود در بازی‌ها را دنبال کنید، از آخرین اخبار فروشگاه پلی استیشن مطلع شوید یا با دیگران موضوعی را به اشتراک بگذارید. این تلاش پلی استیشن 4 برای داشتن یک شبکه اجتماعی در دنیای گیم است

Friends

در این قسمت،  می‌توانید دوستان خود را مشاهده ولیست دوستان خود را مدیریت کنید، افراد جدیدی را دنبال یا افرادی را که شما را دنبال می‌کنند ببینید، با بازیکنانی که با آن‌ها به صورت آنلاین بازی کرده‌اند آشنا شوید و پیشنهادات دوستی خود را مشاهده کنید. برای پیام دادن به دیگر کاربران پلی استیشن باید اپلیکیشن PS Messages و برای مشاهده گروه‌های پلی استیشن یا Communityها، باید اپلیکیشن PS Communities را نیز دانلود کنید.

Notifications

در این قسمت تا حدودی از ویژگی‌های منوی اعلانات پلی استیشن 4 را خواهید دید ولی به اینوایت‌هایی که دیگر بازیکنان برای شما می‌فرستند محدود است.

Profile

در این قسمت شما می‌توانید پروفایل کاربری خود در پلی استیشن را مشاهده یا ویرایش کنید. بازی‌ها، تروفی‌ها، فعالیت‌ها و دوستانتان نیز در این قسمت قابل مشاهده هستند.

منوی PS

این منو شامل لینک‌هایی به دیگر قسمت‌های وبسایت پلی استیشن است که در وسط اپلیکیشن دیده می‌شود .شما میتوانید از این قسمت اونت‌ها و تروفی‌ها را ببینید، در یک پلی استیشن لاگین شوید، کدهای گیفت کارت خود را وارد کنید، وارد فروشگاه پلی استیشن شوید، اشتراک پلاس خود را مشاهده کنید، آخرین اخبار از بازی‌ها و لوازم جانبی را مشاهده کنید، دیگر اپلیکیشن‌های پلی استیشن را دانلود کنید و به برخی از تنظیمات کنسول خود دسترسی داشته باشید.

 

نرم افزار PlayStation App را از اینجا دانلود کنید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*