bazi-psn.ir

توضیح راجب اکانت ترکیبی

tarkibi

اکانت ترکیبی چیست؟

همانطور که مطلع هستید این روز ها اکانت های ترکیبی نظر بسیاری از کاربران کنسول های پلی استیشن 4 و 5 را به خود جلب کرده اند. این اکانت ها به دلیل قیمت کمتر و بازیهای بیشتر، راحتی و رضایت بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهند و به همین دلیل است که خرید آن ها این روز ها بسیار بیشتر از قبل رواج پیدا کرده و  در این مطلب میخواهیم اطلاعات کاملی درباره این اکانت ها در اختیار کاربران وبسایت bazi-psn.ir قرار دهیم. با مطالعه این مطلب بطور کامل، می توانید یک اکانت ترکیبی را به خوبی شناسایی و در نهایت با نتیجه گیری مناسب اقدام به خریداری نمایید.

مسلماً این سوالی است که ذهن بسیاری از کاربران را به خود درگیر کرده است. اکانت ترکیبی درواقع با نام “ اکانت ترکیبی ” روانه بازار نشد! در ابتدا به آن ها  این اکانت ها “اکانت هکی پلی استیشن” میگفتند اما به این دلیل نام “اکانت ترکیبی” را به خود اختصاص دادند که بیشتر از یک عنوان در خود دارند.

دلایل محبوبیت اکانت های ترکیبی

معمولا بیشتر اکانت های ترکیبی حداقل دارای یک ماه اشتراک در شبکه پلی استیشن “PlayStation Plus” هستند و این نیز یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن ها می باشد. اما معمولا این سوال برای خریداران پیش می آید که “یک اکانت ترکیبی چونه تهیه میشود؟”

یک کاربر، بازیهای زیادی را در اکانت خود قرار داده است و همچنین اکانت خود را عضو اشتراک PlayStation Plus نیز قرار داده است. حالا یک شخص با برنامه های مربوطه، ایمیل و رمز اکانت را به دست می آورد و حالا می تواند اکانت را بفروش برساند .

چون اکانت های شبکه پلی استیشن داری 3 ظرفیت هستند در این حالت هم صاحب اصلی اکانت,هم شما می توانید در پروفایل خودتان به بازی کردن مشغول شوید و این که کار به هیچ وجه باعث قفل شدن بازی های صاحب اصلی نشده و از این بابت خیالتان راحت باشد.

خرید اکانت ترکیبی psn

 از آنجایی که بسیاری از کاربران ایران و حتی جهان از بالا بودن هزینه بازیهای پلی استیشن ناراضی هستند، به این اکانت ها روی می آورند. استفاده از این اکانت ها هیچ آسیب و عواقبی برای یک کنسول پلی استیشن به همراه نخواهد داشت و تنها مشکلی که دارد این است که هیچ گارانتی ای در اختیار خریدار قرار نمیگیرد.

به لطف برنامه محبوب Telegram و امکان ساخت کانال را دارد و ما نیز کانال فروش اکانت های ترکیبی رو ساختیم تا شما عزیزان به راحتی بتوانید خرید های خود را انجام بدهید البته کسانی که تلگرام ندارند هم می توانند با استفاده از سایت و بخش فروشگاه خرید خود را انجام دهند

نتیجه نهایی این مطلب این است که درباره اکانت های ترکیبی اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اکانت های ترکیبی برای کنسول شما هیچگونه ضرر و آسیبی به همراه ندارند و خطراتی مانند مسدود (Ban) شدن کنسول و اکانت شخصی، شما را تحدید نمیکنند. تنها عیب اینگونه اکانت ها نداشتن گارانتی و ضمانت است که نسبت به هزینه ای که آن را خریداری میکنید میتواند عیب چندان بزرگی نباشد.

نتیجه نهایی

اکانت های ترکیبی برای کنسول شما هیچگونه ضرر و آسیبی به همراه ندارند و خطراتی مانند مسدود (Ban) شدن کنسول و اکانت شخصی، شما را تهدید نمیکنند. تنها عیب اینگونه اکانت ها نداشتن گارانتی مادام العمر و ضمانت دائمی در صورت بازی کردن به صورت انلاین هست که نسبت به هزینه ای که آن را خریداری میکنید نمیتواند عیب چندان بزرگی باشد.

 

شما می توانید این نوع اکانت هارا از فروشگاه ما تهیه کنید