bazi-psn.ir

پرایمری کردن اکانت پلی استیشن به چه معناست؟

پرایمری ps4

نحوه ی پرایمری کردن اکانت PS4

از نسل هفتم به بعد ، شما می‌توانتید با دوستان خود هم‌زمان بر روی یک اکانت بازی کنید. این قابلیت باعث می‌شود در هزینه‌های خرید بازی صرفه جویی شود. در این مطلب به شما میگوییم که نحوه ی پرایمری کردن اکانت PS4 چگون است؟

پرایمری یعنی چه؟

اگر بخواهید اکانتی را روی یک کنسول برای دیگر اکانت‌ها به‌اشتراک بگذارید تا آن‌ها نیز بتوانند از بازی‌ها یا اکانت پلی‌استیشن پلاس آن اکانت نیز استفاده کنند، به بیان دیگر دو کنسول یا دو کاربر می توانند به صورت همزمان از یک بازی لذت ببرند باید اکانت موردنظر را پرایمری (Primary) کنند.

 با خرید دیجیتال بازی های پلی استیشن ۴ و یا اشتراک پلاس  می توانید بازی های خود را با دوستان تان به اشتراک گذاشته و هر دو به صورت همزمان بازی های به اشتراک گذاشته شده را بازی نمایند.

توجه داشته باشید که با پرایمری کردن اکانت خود شما و دوستانتان می توانید به صورت همزمان در صورتی که یکی از شما اشتراک داشته باشد ز اکانت استفاده کنید.

 

مزایای پرایمری کردن اکانت PS4

هرکسی که از اکانت PS4 شما وارد کنسول شده باشد و از پرایمری شما استفاده می تواند برنامه ها و بازی هایی که از پلی استیشن استور (PlayStation Store) خریده اید را استفاده کند.

دوستان شما با پرایمری کردن اکانت خود می تواند از امکانات اشتراک پلی استیشن پلاس و الباقی امکانات اکانت شما بهره مند شود.

برای هر حساب PSN تنها یک کنسول قابلیت Primary شدن را دارد.

با پرایمری کردن اکانت خود در یک کنسول حتی اگر آن کاربر لاگین نشده باشد سایر کاربران می توانند از بازی ها و امکانات و پلی استیشن پلاس استفاده کنند.

 

نحوه پرایمری کردن اکانت PS4

  1. به منوی Settingsبروید.
  2. وارد PlayStation Network/Account Managementشوید.
  3. Activate As Your Primary PS4را انتخاب کنید.
  4. Activateرا انتخاب کنید.

 

نحوه خروج از پرایمری اکانت PS4

  1. به منوی Settingsبروید.
  2. وارد PlayStation Network/Account Managementشوید.
  3. Activate As Your Primary PS4را انتخاب کنید.
  4. Deactivateرا انتخاب کنید.

 

ویژگی های قابل اشتراک در اکانت پرایمر شده

با پرایمری کردن اکانت خود این ویژگی ها با دوستانتان قابل اشتراک است

تمامی بازی های خریداری شده

اشتراک پلاس

اشتراک EA Play

اشتراک  PS Now

استفاده از قابلیت  Remote Play

پس زمینه های خریداری شده

محدودیت های پرایمری

  • هر اکانت نهایتا بر روی 1 کنسول میتواند اکتیو شود! پس هنگامی که میخواهید کنسول دومی را اکتیو کنید باید از کنسول قبلی اکانت را دی اکتیو کنند.

دیدگاه‌ها (0)

*
*