bazi-psn.ir

سوالات متداول

f&q

سوالات متداول

1- من اکانت را خریداری کردم؛ چه موقع به دستم می‌رسه؟

این سرویس اولین سرویس با تحویل آنی هست و بعد از پرداخت اکانت به ایمیل شما ارسال خواهد شد .

2-ظرفیت اکانت های خریداری شده چیست؟

تمامی اکانت ها ظرفیت دوم و به صورت ترکیبی هستند

3-آیا با اکانت های ترکیبی امکان بازی کردن به صورت انلاین وجود دارد؟

بله به راحتی می تونید تمام بازی های خریداری شده را به صورت انلاین بازی کنید . البته برای این کار نیاز به اشتراک پلاس نیز دارید که اون رو باید به صورت جداگانه تهیه کنید در هر صورت انلاین بازی کردن با اکانت های هکی ریسک قفل شدن بازی را نیز دارد . پس اگر اهل ریسک کردن نیستید بعد از دانلود بازی کنسول را افلاین کنید و از بازی کردن لذت ببرید 

4-اشتراک پلاس چیست ؟

برای تجربه بازی‌های آنلاین، حتما باید عضو پلی‌استیشن پلاس باشید و درغیراین‌صورت نمی‌توانید بازی‌های آنلاین را حتی در صورت خریداری، تجربه کنید. اگر مایل به‌تجربه بخش چندنفره بازی‌هایی مانند FIFA، Call of Duty یا Battlefield باشید باید حق اشتراکی را برای استفاده از سرور های سونی به این شرکت بدید که ما با کمترین قیمت این امکان رو برای شما فراهم کردیم.

5-آیا اکانت های ترکیبی خریداری شده دارای گارانتی هستند؟

بله اکانت ها در صورت بازی کردن به صورت افلاین دارای گارانتی مادام العمر هستند اما در صورت انلاین بازی کردن کاملا به شانس شما بستگی داره و تضمینی در این صورت وجود نداره اما تجربه چند ساله ما میگه این اکانت ها حدود چند ماه (حداقل) برای شما در صورت انلاین بازی کردن کار میکنند و حتی دیده شده بالای یک سال نیز ماندگاری داشته اند.

6- آیا با آنلاین بازی کردن مشکلی برای کنسول پیش میاد ؟

خیر به هیچ وجه .با افتخار بعد از 5 سال سابقه فروش اکانت ترکیبی حتی یک مورد گزارش پیش آمد مشکل برای کنسول نداشتیم.

7-آیا خرید اکانت های ترکیبی به صرفه هست یا قانونی ؟

باید خدمتتون عرض کنم اکانت های ترکیبی قیمتی حدود یک دهم اکانت های قانونی دارند و شما با کمترین هزینه می تونید بهترین بازی های روز دنیا رو تهیه کنید و فقط تفاوت ترکیبی با اکانت های قانونی نداشتن گارانتی مادام العمر هست و به غیر از این موضوع هیچ تفاوت دیگه ای وجود ندارد.