bazi-psn.ir

Playstation Plus چیست؟

اکانت پلاس هکی bazi-psn.ir

پلی استیشن پلاس

شبکه PSN رو به پیشرفت بود و هر روزه به محبوبیت آن اضافه میشد . به تعداد بازی‌های آنلاین و چندنفره افزوده می‌شد و علاقه برای استفاده از اینترنت روی کنسول و خرید محتوای دیجیتال زیادتر می‌شد. سال ۲۰۱۰ سونی از ویژگی جدیدی به نام پلی استیشن پلاس (Playstation Plus) رونمایی کرد که شبکه PSN و کاربران آن را به‌شدت تحت تاثیر قرار داد.

 

امکان انجام بازی‌های آنلاین

برای انجام بازی‌های آنلاین، حتما باید عضو پلی‌استیشن پلاس باشید درغیراین‌صورت نمی‌توانید بازی‌های آنلاین را حتی اگر آنها را خریداری کنید ، تجربه کنید.

بازی‌های رایگان ماهانه

کسانی که اشتراک پلی‌استیشن پلاس دارند، سونی هر ماه دو بازی رایگان به آنان هدیه می‌دهد. سونی هر ماهه لیستی از بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس منتشر می‌کند که شامل شش بازی است. دو بازی برای پلی‌استیشن 4، دو بازی برای پلی‌استیشن 3 و دو بازی برای دارندگان کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا درنظر گرفته است و اگر هر سه پلتفرم را داشته باشید می‌توانید با یک اشتراک به هر شش بازی را تجربه کنید. اگر یک اکانت یک ساله پلی‌استیشن پلاس داشته باشید، مجموعا ۲۴ بازی برای هر پلتفرم دریافت میکنید. بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس را  می‌توانید برای همیشه نگه دارید. اگر بازی‌ها را به Library کنسول اضافه کنید ، شما تا هر زمانی که اشتراک پلی‌استیشن پلاس داشته باشید می‌توانید آن‌ها را دانلود یا بازی کنید.

تخفیف‌های درنظر گرفته شده برای اعضای پلی‌استیشن پلاس در کشورهای مختلف، تاحدودی متفاوت هستند.

تخفیف‌های ویژه فروشگاه پلی‌استیشن

سونی تخفیف‌های خاصی برای اعضای پلی‌استیشن پلاس درنظر میگیرد که قیمت بازی‌های دیجیتالی را به‌صرفه‌تر میکنید. این تخفیف‌ها هر هفته یا در ایام تعطیلات و یا در روزهای خاصی از سال اعلام میشود.

فضای ذخیره ابری رایگان

سونی به کسانی که اشتراک پلی‌استیشن پلاس دارند 10 گیگابایت فضای ذخیره ابری رایگان  تعلق می‌گیرد. با این قابلیت می‌توانید تمامی فایل‌های ذخیره خود را روی این فضا قرار دهید و در هر زمان و مکانی از آن‌ها بهره ببرید.

نحوه دانلود بازی های رایگان اشتراک پلی استیشن پلاس

  1. از صفحه اصلی وارد به منوی PS Plus بروید.
  2. در این صفحه دو بازی رایگان ماه جاری را قابل مشاهده است. برای دانلود آن‌ها کافی است روی هر کدام بزنید.
  3. در صفحه بازی، گزینه Add to Library را انتخاب و در پنجره جدید، OK را بزنید.
  4. حال بازی به آرشیو شما اضافه شده است. می‌توانید در صفحه بازی دانلود آن را شروع کنید یا با مراجعه به Library در هر زمان آن را دانلود کنید.

خرید اشتراک پلی‌استیشن پلاس

اگر اکانت پلی‌استیشن پلاس شما روی یک کنسول فعال باشید و اکانت شما روی حالت Primary تنظیم باشد، دیگر کاربران آن کنسول نیز می‌توانند از برخی مزایای اکانت شما مثل انجام بازی‌های آنلاین یا تجربه بازی‌های رایگان ماهانه روی حساب کاربری خودشان، استفاده کنند.

هنگام خرید اشتراک پلی‌استیشن پلاس، به کشور حساب کاربری خود توجه کنید. اگر کشور حساب کاربری شما آمریکا باشد، باید پلی‌استیشن پلاس مختص این کشور را خریداری کنید (US) و اگر حساب کاربری شما انگلستان باشد، باید اکانت‌های این کشور (UK) را خریداری کنید. با توجه به قیمت دلار و یورو در کشور، ساخت حساب کاربری آمریکا و خرید اشتراک مربوط به این کشور، به‌صرفه‌تر است.

دیدگاه‌ها (0)

*
*