bazi-psn.ir

ویژگی های کنسول PS5

ویژگی های ps5

ویژگی های کنسول PS5

میخواهیم به ویژگی های کنسول PS5 بپردازیم و قابلیت‌های جدید آن را با هم بررسی کنیم

انتقال اطلاعات از پلی استیشن 4 به پلی استیشن 5

اگر پلی استیشن 4 دارید، بهتر است تمامی اطلاعات خود را به پلی استیشن ۵ انتقال دهید. کافی ست هر دو کنسول را به یک کانکشن وای‌فای متصل کرده و سپس این مسیر را دنبال کنید : Setting > System >System Transfer >Data Transfer. پس از ورود به این صفحه روند جابجایی انجام میشود. 

بازی Astro’s PlayRoom

بازی Astro’s PlayRoom به صورت پیش‌فرض روی تمامی نسخه‌های پلی‌ استیشن 5 نصب شده است. این بازی نه تنها به شما تمام قابلیت‌های جدید کنترلر DualSense را آموزش می‌دهد، بلکه خود این عنوان نیز بازی بسیار جذابی است.

Astro's Playroom-bazi-psn.ir

Astro’s Playroom

هارد اکسترنال را به کنسول پلی استیشن 5 وصل کنید

میتوانید بازی‌های پلی استیشن 4 را روی کنسول PS5 تجربه کنید کافی ست  تمامی بازی های پلی استیشن 4  را روی هارد دیسک اکسترنال نگه دارید. و هارد را به پلی استیشن 5  متصل و از بازی لذت ببرید.

Collection PlayStation Plus

دارندگان PlayStation Plus، می‌توانند به آرشیوی از بهترین بازی‌های پلی استیشن 4 دست پیدا کنند. این بازی‌ها با استفاده از قابلیت Backward Compatibility به کنسول PS5 شما اضافه خواهند شد.

قابلیت Wishlist

فروشگاه نرم‌افزاری پلی استیشن 5 کاملا تغییر کرده است و بسیار کاربر پسند شده است.با قابلیت Wishlist می‌توان بازی‌های مورد علاقه خود را مشخص کرد تا در زمان ارائه تخفیف یا رایگان شدن آن‌ها، کنسول به شما این موضوع را اطلاع دهد.

صدای سه بعدی

گزینه صدای سه بعدی پلی استیشن ۵ در این مسیر قرار گرفته است :‌ Setting> Sound > Audio output 

قابلیت Remote Play

میتوانید 5 استفاده کنید. با استفاده از قابلیت Remote Play می‌توانید از طریق گوشی‌های هوشمند، کنسول‌های دیگر و یا رایانه‌های شخصی به کنسول پلی استیشن 5 خود دسترسی داشته باشید و به تجربه بازی‌ها از طریق استریم محتوا بپردازید. کنسول PS5 برای استریم با رزولوشن Full HD، نیاز به نرخ آپلود ۱۶ مگابیت (۲مگابایت) برثانیه دارد.

برای فعال سازی، لازم است این مسیر را دنبال کنید :‌System>Remote Play > Enable Remote Play

قابلیت‌ Power Saving

پلی استیشن 5 از نظر مصرف برق نسبت به نسل گذشته بهبود داشته است. شما نیز می‌توانید این میزان مصرف را با استفاده از قابلیت‌های Power Saving کاهش دهید. برای استفاده از این قابلیت و تنظیمات آن، این مسیر را دنبال کنید :‌Setting >System>Power Saving 

مدت بازی‌هایتان روی پلی استیشن 5

قابلیت جدیدی که به پلی استیشن ۵ اضافه شد به کاربر اجازه می‌دهد تا میزان زمان صرف شده برای هر بازی خود را مشاهده کند. این قابلیت برای بازی‌های پلی استیشن 4 موجود در اکانت شما نیز فعال خواهد شد. 

برای مشاهده زمان‌ صرف شده برای بازی‌ها این مسیر را دنبال کنید ‌Profile>Games

در این منو، میزان تروفی‌های به دست آمده، آخرین زمان تجربه و زمان کلی صرف شده برای یک بازی را میتوانید ببینید.

سرعت نسل نهم

هدف نهایی هر کنسول بازی، لذت بردن کاربر از اوقات فراغت است. پلی استیشن 5 با دریایی از بازی‌هایی که از نسل قبلش به ارث برده که می‌توان بازی‌های مختلفی را با آن تجربه کرد و از کیفیت بالاتر آن‌ها لذت برد.

 

دیدگاه‌ها (0)

*
*