bazi-psn.ir

وصل کردن کنترلر پلی استیشن 5 به گوشی اندرویدی

اتصال به ps5

وصل کردن کنترلر پلی استیشن 5 به گوشی اندرویدی

کنترلر پلی استیشن 5 قابلیت وصل شدن به گوشی اندرویدی را دارد. تجربه هر بازی اندرویدی با کنترلر، به مراتب راحت‌تر و جذاب‌تر از صفحه لمسی گوشی خواهد بود. به لطف تکنولوژی لرزشی که سونی در آن به کار گرفته است، می‌توانید حس و حال محیط بازی را به خوبی درک کنید.

باید در نظر داشت که نمی‌توانید کنترلر را به دو دستگاه به صورت همزمان وصل کنید. به عبارتی، یا باید کنترلر تنها به کنسول وصل باشد و یا باید تنها به گوشی اندرویدی وصل شود. و همچنین کنترلر دوال سنس را با استفاده از برنامه استیم می‌توانید به رایانه شخصی نیز وصل کنید و از تجربه بازی با آن لذت ببرید.

می‌توان با کنترلر دوال سنس به راحتی بازی‌های روی گوشی‌ اندرویدتان را بازی کنید .برای این کار لازم است  تنظیماتی را روی گوشی و کنترلر اعمال کنید.

 

چگونگی وصل کردن کنترلر دوال سنس به سیستم عامل اندروید

بازی‌های زیادی وجود دارند که می‌توان از کنترلر دوال سنس استفاده کرد. برای این کار با فشردن دکمه PS وسط کنترلر کنترلر پلی استیشن 5 را روشن کنید.همزمان دکمه PS و دکمه Share  که در سمت چپ نوار لمسی است به بفشارید.

این فشردن  را تا زمانی که کنترلر به حالت Pairing Mode (زمانی که چراغ کنترلر به صورت چشمک‌زن خاموش و روشن شود)وارد شود ادامه دهید.

وارد قسمت Settings گوشی اندرویتان شوید.  Bluetooth گوشیتان را انتخاب کنید. کنترلر دوال سنس با نام Wireless Controller در قسمت Available Device قابل مشاهده ست.گزینه مربوط به کنترلر در قسمت بلوتوث گوشی انتخاب کنید تا گوشی و کنترلر با یکدیگر Pair شوند.

حال کنترلر و گوشی‌تان به یکدیگر وصل شده‌اند.

چگونگی قطع ارتباط کنترلر با گوشی

به قسمت Settings رفته گزینه Bluetooth را انتخاب کنید. دستگاهی که مربوط به کنترلر است را در لیست پیدا و نماد i انتخاب و گزینه Disconnect را فعال کنید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*