bazi-psn.ir

توضیحات ظرفیت اکانت پلی استیشن

ظرفیت های ps4

توضیحات ظرفیت اکانت پلی استیشن

هنگامی که برای خرید بازی پلی استیشن ۴ اقدام می کنید گزینه های مختلفی برای شما در نظر گرفته شده است. در واقع شما موارد مختلفی برای خرید دارید که می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. این موارد ظرفیت اکانت پلی استیشن هستند.اکانت‌ها در سه ظرفیت ارائه می شوند که هر کدام دارای امکاناتی هستند.
در زیر ظرفیت های بازی پلی استیشن را بررسی می کنیم تا در هنگام خرید بهتر درک کنید که چه ظرفیتی را باید خرید کنید و کدام مناسب شما هست.

ظرفیت ها سه نوع تقسیم می شوند که ابتدا به ظرفیت اول بازی می پردازیم.

اکانت ظرفیت اول

این ظرفیت فقط امکان بازی به صورت آفلاین را دارد. در بین ظرفیت های بازی پلی استیشن، شما نمیتونید ظرفیت اول را دوباره نصب کنید و بعد از استفاده نیز قابلیت فروش ندارد. اگر بازی شما قفل شود در این ظرفیت گارانتی به شما تعلق نمی‌گیرد؛ اما شما می توانید بر روی تمام یوزرهای کنسول از آن استفاده کنید.

بازی های ظرفیت اول بین ظرفیت‌های بازی پلی استیشن کمترین قیمت را دارد. دلیل کم بودن قیمت آن عدم داشتن گارانتی و عدم توانایی اتصال به اینترنت می باشد که در صورت اتصال کنسول به اینترنت بازی خریداری شده قفل خواهد شد البته با استفاده از این آموزش نسبت قفل شدن بازی را کمتر خواهد کرد.

اکانت ظرفیت دوم

اکانت بازی در این ظرفیت را هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین می‌توانید استفاده کنید.
همچنین شما می توانید بر روی تمام یوزرهای کنسول به جز یوزر خریداری شده از این بازی استفاده کنید. با توجه به اینکه ظرفیت دوم امکان نصب دوباره و گارانتی در صورت قفل شدن دارد؛ و همین طور این امکان را به کاربر می دهد که بتواند آن را به فروش برساند، نسبت به دیگر ظرفیت های بازی پلی استیشن قیمت بالاتری را داشته است.
این ظرفیت برای افرادی که می‌خواهند همیشه از دو مزیت انلاین و افلاین و همچنان فروش بازی در صورت عدم نیاز مناسب است؛ بنابراین سایر دسترسی ها توسط ظرفیت دوم به کاربرد داده می شود.

البته این ظرفیت امکان بازی کردن در تمام یوزرها را به شما میدهد و تنها در یوزر خریداری شده امکان بازی کردن یا آنلاین شدن را ندارید.

اکانت ظرفیت سوم

ظرفیت سوم نیز مانند دیگر ظرفیت های بازی پلی استیشن یک سری خصوصیات را دارد. در این ظرفیت، شما فقط به صورت آنلاین می توانید بازی کنید و کنسول شما باید برای بازی به اینترنت متصل شود. البته نیازی به اینترنت پرسرعت برای بازی ندارید.

همچنین شما فقط بر روی یک یوزر می توانید از ظرفیت سوم استفاده کنید.
این دو تفاوت ظرفیت سوم با ظرفیت دوم است؛ اما تمامی امکانات دیگر در ظرفیت سوم فعال است. به عنوان مثال شما می توانید در صورت قفل شدن بازی گارانتی داشته باشید و همچنین در صورت ایراد پیدا کردن بازی آن را مجدداً نصب کنید. همچنین بعد از استفاده می توان آن را مجدداً به فروش رساند. قیمت آن نیز حد وسط دیگر ظرفیت های بازی پلی استیشن است.

برای انتخاب اینکه کدام ظرفیت را تهیه کنید بهتر است که ببینید کدام دسترسی ها برای شما مهم تر و مناسب تر است و مطابق با نیاز خود هزینه بازی را پرداخت کنید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*