bazi-psn.ir

روش های انتقال بازی از ps4 به ps5

انتقال دیتا از ps4 به ps5.jpg

انتقال بازی از ps4 به ps5

سونی در طراحی کنسول نسل نهم خود، تمرکز اصلی را روی بازی‌های پلی استیشن 4 گذاشته که نتیجه آن امکان اجرا شدن ۹۹ درصد بازی‌های پلی استیشن 4، روی PS5 است.با انتقال بازی از ps4 به ps5 با کیفیتی بهتر اجرا خواهند شد. حتی برخی از بازی‌های کنسول نسل هشتم، روی پلی استیشن 5 سریع‌تر بارگذاری خواهند شد و با بهره‌گیری از قابلیت Game Boost، فریم ریت پایدارتر و بهبود یافته‌ای را ارائه می‌دهند.

علاوه بر آن، بازی‌های پلی استیشن 4، می‌توانند از تعدادی از قابلیت‌های جدیدی که در پلی استیشن 5 وجود دارد نیز بهره ببرند. باتوجه‌به نوع فایل‌هایی که کاربر قصد انتقال آن را دارد،

روش‌های مختلفی برای انتقال بازی از پلی استیشن 4 به پلی استیشن 5 وجود دارد.

Transfer games from ps4 to ps5-bazi-psn.ir

انتقال بازی‌ها از هارد

اولین و آسان‌ترین و سریع‌ترین راه ، انتقال بازی‌ها از هارد اکسترنال پلی استیشن 4 خواهد بود. کافی است هارد را به پلی استیشن 5 وصل کنید تا به طور مستقیم و با سرعت بالا، تمام بازی‌های شما روی این کنسول نصب شوند. شایان ذکر است که برای این کار، قابلیت Backward Compatibility نیز به طور مستقیم به کمک شما خواهد آمد.

انتقال داده به وسیله شبکه WiFi

اگر بازی‌ها را روی هارد داخلی کنسول نصب کرده باشید مانند افرادی که بازی‌ها را به صورت دیتا از قبل دانلود شده روی کنسول نصب می‌کنند ، باید از قابلیت انتقال داده به وسیله شبکه WiFi استفاده کنید.ابتدا لازم است قبل از هر کاری، هر دو کنسول PS4 و PS5 خود را به آخرین نسخه بروز رسانی کنید و با وصل کردن هر دو کنسول به یک اینترنت وای‌فای، وارد شدن به یک اکانت یکسان در هر دو کنسول و سپس انتقال فایل‌ها از کنسول مبداء به کنسول مقصد با اینترنت بی‌سیم است.

همچنین می‌توان دو کنسول مبداء و مقصد را با کابل اترنت به یکدیگر متصل کنند و پروسه انتقال فایل را با سرعت بیشتری انجام دهند.

دیسک بازی

افرادی که بازی را به صورت فیزیکی خریداری و تجربه می‌کنید، می‌توانید دیسک بازی ps4 را در ps5 قرار دهید. با این کار به طور مستقیم هم بازی برای شما نصب می‌شود و هم دیگر نیازی به انتقال داده نخواهید داشت. البته بروزرسانی‌هایی بازی ، منتقل نخواهد شد.

 

دیدگاه‌ها (0)

*
*