bazi-psn.ir

بازی God of war: Ragnarok، ممکن است میان نسلی باشد

بازی God of war: Ragnarok، شاید میان نسلی باشد

بازی God of war: Ragnarok، ممکن است میان نسلی باشد

سونی با نمایش تریلری از بازی God of war: Ragnarok همه مارا غافلگیر کرد.بازی کردن به جای یک نیمه خدای خشن، و انتقام گرفتن از خدایان یونان به خودی خود می‌تواند لحظات جذابی را برای هر گیمری رقم بزند، این همان چیزی بود که سری God Of War به نحو احسن آن را انجام داد.

کریتوس، شخصیت اصلی این بازی، پس از فریب خوردن از خدایان یونان مقابل آن ها ایستاد، سینه سپر کرد و دیگر اجازه نداد مانند یک انسان فانی بازیچه ی خود خواهی و خود کامگی آن ها شود.

درد های سنگینی که بر او تحمیل شده بود باعث شد شخصی را ببینیم که تنها در دو کلمه خلاصه می‌شد، خشم و انتقام.

صحنه های پر جوش و خروش و خشنی را با او تجربه کردیم، و شاهد بودیم که با بی رحمی تمام تک تک اسطوره های یونان را از دم تیغ گذراند، و ترس بر دل قدرمتند ترین اشخاص دنیای اساطیر انداخت.آخرین بار در سال 2018 کریتوس را در اسکاندیناوی دیدیم، او پا به سرا و قلمروی اودین گذاشته بود و این بار قرار بود پنجه در پنجه ی خدایان نورث بیاندازد.

GOD OF WAR 2018

نسخه ی 2018 با تمام تغییراتی که داشت صبر را از ما گرفت و انتظار دیدن دوباره ی کریتوس را برای ما سخت تر از پیش کرد. همه ی ما آماده ی شنیدن خبری از نسخه ی جدید این سری بودیم، تا این که بالاخره در رویداد سونی، بازی God Of War: Ragnarok، جدید ترین نسخه ی این بازی دوست داشتنی معرفی شد، و مشخص شد برای سال 2021 برنامه ریزی شده است و پلتفرم مقصد آن تنها PS5 است.

خب طبیعتا این مسئله باعث نا امید شدن عده ای شد، ولی بعد تایید شدن دو بازی Spider-Man: Miles Morales و Horizon: Forbidden West برای هر دو کنسول PS4 و PS5، امید ها درمورد میان نسلی شدن سری جدید God Of War دوباره جان گرفت.

آیا خبری از رگناروک بر روی ps4 هست؟

به همین دلیل، نشریه ی The Telegraph طی مصاحبه ی خود با جیم رایان این سوال را مطرح کرد که آیا بازی God Of War: Ragnarok یک عنوان میان نسلی است یا خیر؟ که جیم رایان پاسخ داد “فعلا حرفی برای گفتن در این مورد ندارم”. اما در ادامه ی مصاحبه جیم رایان اعلام داشت:

ما بر روی پلتفرم PS4 بیش از 100 میلیون گیمر داریم، به نظر من این که آن ها را به این زودی کنار بگذاریم و خدمات رسانی به آن ها را قطع کنیم کار درستی نخواهد بود و ما چنین قصدی نداشته و نخواهیم داشت.

آن ها با خوشنودی در حال استفاده از کنسول PlayStation خود هستند پس چرا باید ارائه ی بازی به آن ها را متوقف سازیم؟؟

خب این حرفا را نمی‌توان به صورت قاطع به بازی God Of War: Ragnarok ربط داد ولی از آنجایی که تصمیم شفاف و مشخصی درمورد میان نسلی بودن یا نبودن این بازی گرفته نشده است، می‌شود گفت چندان هم غیر ممکن به نظر نمیرسد.

دیدگاه‌ها (0)

*
*