bazi-psn.ir

آنلاین بازی کردن در پلی استیشن 4

آموزش آنلاین بازی کردن در PS4

امروزه بازی‌های آنلاین، بازار بازی‌های ویدیویی را تسخیر کرده‌اند و علاوه بر اینکه بسیاری از بازی‌ها دارای بخش چندنفره آنلاین هستند، بازی‌هایی نیز عرضه می‌شوند که کاملا بر بخش آنلاین تمرکز دارند و تنها با اتصال به اینترنت قابل اجرا هستند. یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بازی ps4  معمولا بخش چند نفره (multi player) و آنلاین بازی‌ها می‌باشد،یکی از سوالاتی که هر کاربر پلی استیشن از خود میپرسد نحوه آنلاین بازی کردن در PS4 است ؟

برای انجام بازی آنلاین با پلی استیشن 4 ، ابتدا باید اقدامات زیر را انجام دهید.

 • 1 .ابتدا باید یک اکانت PSN داشته باشید.

مراحل ثبت نام در شبکه PSN

 1. ساخت حساب کاربری (اکانت) PSN با وارد شدن به شبکه پلی استیشن یا  Playstation Network، از امکانات آن استفاده کنید.
 2. در صفحه انتخاب کاربر (User) گزینه New User و سپس گزینه Create a User را انتخاب کنید.
 3. در صفحه Sign in to Playstation Network دکمه New to Playstation Network? Create an Accont را انتخاب کنید.
 4. ساخت حساب کاربری PSN باید با وارد کردن مشخصات پستی کشوری دیگر
 5. انجام شود زیرا انتشار رسمی کنسول‌های پلی استیشن در کشورمان به‌وسیله سونی صورت نگرفته است. اگر اکانت کشور آمریکا را بسازید، مجبور به خرید گیفت‌ کارت‌های مخصوص کشور آمریکا هستید. یا اگر قصد استفاده از DLCهای بازی‌های مختلف را دارید، حتما باید بازی‌های ریجن 1 یا All را برای حساب کاربری آمریکا خریداری کنید.
 6. حال باید زبان کنسول را انتخاب کنید (زبان انگلیسی ).
 7. سپس تاریخ تولدتان را وارد کنید. اگر کمتر از 18 سال سن دارید، نمی‌توانید ثبت نام را انجام دهید و باید تاریخ مناسبی را انتخاب کنید.
 8. حال باید نام شهر را انتخاب کنید. مثلا شهر لس آنجلس را انتخاب کنید و شهر کالیفورنیا را بعنوان State/Province انتخاب کنید. برای Postal Code می‌توانید از عدد 90210 استفاده کنید. و یا اگر میخواهید حساب کاربری کشور انگلستان را داشته باشید، برای گزینه City و State/Province عبارت Chester و در قسمت Postal Code نیز عبارت Ch1 8hy را وارد کنید.
 9. در این مرحله آدرس ایمیل خود را وارد کنید و رمز عبور خود را مشخص کنید. (رمز عبور شما نباید از هشت کاراکتر کمتر باشد. شما باید از حروف، اعداد و همچنین علامت‌های نگارشی (نقطه، علامت سوال و …) استفاده کنید. همچنین نباید سه حرف یا عدد یکسان را پشت سر هم وارد کنید ).
 10. در مرحله بعد نوبت به انتخاب ID شما می‌رسد. این نام برای تمام کاربران دیگر به‌نمایش گذاشته می‌شود و کاربران دیگر با جستجوی آن می‌توانند شما را پیدا کنند. وارد کردم نام و نام خانوادگی نیز الزامی است
 11. حال باید اکانتتان را از طریق ایمیل فعال کنید (با استفاده از دستگاه دیگر مانند تلفن هوشمند یا رایانه شخصی به ایمیل خود مراجعه کرده و روی لینک فعال سازی حساب کاربری خود که سونی برایتان فرستاده کلیک کنید).
 12. پس از انجام این کار دکمه Already Verified را در پلی استیشن خود انتخاب کنید.
 • 2.پس از وارد شدن به اکانت PSN باید یک اشتراک پلاس بگیرید. و کد پلاس خود را وارد کنید.

نحوه وارد کردن کد پلی استیشن پلاس در اکانت psn

با اشتراک‌ plus به صورت یک یا چند ماهه شما امکان بازی کردن آنلاین و … که در اختیار شما قرار میگیرد بهره ببرید.

پس از خرید گیفت کارت playstation store شما باید گیفت کارت خریداری شده را در اکانت psn خود فعال کنید.

نحوه فعال کردن گیفت کارت

از منوی اصلی پلی استیشن گزینه playstation store را انتخاب کنید.

حال از منویی که در سمت چپ صفحه playstation store است گزینه Redeem Codes را انتخاب کنید.در این صفحه شما باید کد 12 رقمی مندرج روی گیفت کارت پلی استیشن پلاس خریداری شده خود را در باکس وسط صفحه وارد کنید و گزینه Continue را انتخاب کرده و سپس گزینه Yes را بزنید.

 • 3.حال میتوانید بازی کنید .

دیدگاه‌ها (0)

*
*